• دانلود فیلم رفتن
 • دانلود فیلم مصادره
 • دانلود فیلم لونه زنبور
 • دانلود سریال بالش ها قسمت 8 هشتم
 • جدیدترین فیلم های ایرانی(دانلود قانونی)
 • گيفت كارت مسابقه 13 شمالی لونه زنبور مصادره
      
  گلامورا

  سیامک عباسی،خواننده ای که ٧سال چهره خودش رااز طرفدارانش مخفی می کرد به طوریکه به او لقب بابا لنگ دراز داده بودند ، ۲۹ شهریور برای اولین بار با مخاطبینش روبرو شد .

   

  چهره سیامک عباسی

  وی از معدود هنرمندانی است که در مدتی کوتاه با انتشار آثارش به شهرت دست یافت . از او دو مجموعه ترانه «خاطرات متروک»و «خوشبختیت آرزومه»منتشر شده است . وی به تازگی آلبومی به نام«خوشبختیت آرزومه»نیز منتشر کرده است .

   

   


  بیوگرافی سیامک عباسی

  سیامک عباسی شاعر، آهنگساز، تنظیم کننده و خوانندهٔ ایرانی است.

  او در تهران و در خانواده‌ای ادبی به دنیا آمد، پدرش شاعر بود. دوران کودکی وی غرق در دنیای شعر و موسیقی گذشت به طوری که در طول دوران تحصیلی یک شنوندهٔ حرفه‌ای موسیقی محسوب می‌شد. سلیقه شنیداری او (که تاثیر مستقیم بر خلق آثارش دارد) در همین دوران شکل گرفت.از نوجوانی در دنیای شعر قدم می‌زد، ترانه سرایی را خیلی زود شروع کرده و زبان خود را نیز زود به دست آورد. در ابتدای ورود به دبیرستان، توسط یکی از دوستانش با ساز گیتار آشنا شد و پس از آن به نوازندگی گیتار در گروه‌های موسیقی تلفیقی پرداخت. همزمان با ورود به دانشگاه موسیقی و فراگیری موسیقی آکادمیک؛ به عنوان صدابردار در استودیو‌های حرفه‌ای به صدابرداری مشغول شد. موسیقی الکترونیک را نیز به صورت حرفه‌ای، علمی و عملی دنبال کرد، به طوری که به مدت دو سال این عنوان درسی را (در رشتهٔ موسیقی) در دانشگاه علمی – کاربردی تدریس کرد.

  پس از فراغت از تحصیل در رشتهٔ موسیقی و از آن جا که همیشه مقولهٔ فرهنگ و مشتقاتش یکی از دغدغه‌های اصلی وی محسوب می‌شد، به تحصیل در رشتهٔ مدیریت فرهنگی پرداخت. رشته‌ای که مجموعه‌ای از علایق او، اعم از ادبیات، موسیقی، جامعه‌شناسی، رسانه، مخاطب شناسی و… را در خود جای می‌داد. سرایش شعر و ترانه، آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی؛ زمینه‌های فعالیت هنری وی محسوب می‌شود. سیامک عباسی با تحصیل در رشتهٔ علوم ارتباطات اجتماعی و دریافت مدرک کارشناسی ارشد در این رشته، فعالیت خود را در زمینه‌های ژورنالیستی نیز به صورت آکادمیک دنبال کرده و با ارائه مقالات علمی – پژوهشی، با موضوعات میان رشته‌ای (اعم از رشته‌های موسیقی، ادبیات، ارتباطات اجتماعی و…) در نشریات علمی بین‌المللی، در آکادمیزه کردن موسیقی پاپ، و همچنین در یافتن رابطه‌های علمی میان مؤلفه‌های موسیقایی و مؤلفه‌های ارتباطی-اجتماعی کوشیده است.

  سیامک عباسی از جمله معدود هنرمندانی ست که شهرت خود را با اولین آثار منتشر شده اش و در کمترین زمان ممکن به دست آورد، ناگفته نماند که او تاکنون تصویری از خود منتشر نکرده و تنها خوانندهٔ پنهان از نظرها در ایران است. او بارها در صفحات مجازی خود اعلام کرده است که برای هوش و گوش مخاطبین خود احترام زیادی قائل است و ترجیح می‌دهد به دور از حاشیه ساز بودن و تنها با کلام، موسیقی و صدای خود شنیده شود. سیامک عباسی با ارائهٔ نمآهنگ‌هایی که تاکنون همواره سبک انیمیشن داشته‌اند، توانسته است سطح نمآهنگ‌های ایرانی را به شکل قابل توجهی ارتقا دهد.

  وی در حال حاضر مشغول تهیه و تولید اولین آلبوم رسمی خود می‌باشد که به زودی به گوش علاقه‌مندانش خواهد رسید.

  کتاب "خوشبختیت آرزومه

  نخستین مجموعه از ترانه‌های "سیامک عباسی" با عنوان "خوشبختیت آرزومه" برای اولین بار در سال ۱۳۹۱ در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی شد. در این مجموعه با بهره‌گیری از هنر تصویرسازی، جذابیت بصری خاصی به ترانه‌ها بخشیده شده است. این کتاب که شامل سی و پنج ترانه از سروده‌های سیامک عباسی (در طول سال‌های ۸۷ تا ۸۹)می‌باشد، به محض انتشار با استقبال فوق‌العاده‌ای روبرو شد و توانست در عرض پنج روز به چاپ‌های بعدی برسد. "خوشبختیت آرزومه" در قطع خشتی و کاغذ نفیس گلاسه با چاپ تمام رنگی منتشر شده است.

  پیشینهٔ آموزشی

  ۱۳۷۸ – ۱۳۸۸: فراگیری نوازندگی گیتار کلاسیک زیر نظر اساتید بنام همچون استاد کیوان میرهادی و… ۱۳۸۰: فراگیری دوره تئوری موسیقی نزد استاد محسن الهامیان ۱۳۸۱: فراگیری دوره هارمونی و نزد استاد مصطفی کمال پورتراب ۱۳۸۲: فراگیری دوره سازشناسی زیر نظر سرکار خانم دکتر هما افسری ۱۳۸۳ – ۱۳۸۷: ورود به دانشگاه و شروع تحصیل آکادمیک در رشتهٔ موسیقی ۱۳۸۴: فراگیری تلفیق شعر و موسیقی نزد استاد حسین دهلوی ۱۳۸۵: فراگیری دوره ارکستراسیون زیر نظر دکتر جعفرزاده ۱۳۸۶: فراگیری مبانی موسیقی الکترونیک نزد استاد محمد پژوتن ۱۳۸۶: فراگیری اصول صدابرداری و فیزیک صوت نزد استاد محمد پژوتن ۱۳۸۷: فراگیری دوره سلفژ و صدا سازی زیر نظر استاد سرژیک میرزائیان ۱۳۸۷: فراغت از تحصیل در رشتهٔ «موسیقی» ۱۳۸۷: شروع تحصیل در رشتهٔ «مدیریت فرهنگی» ۱۳۹۰: فراغت از تحصیل در رشتهٔ «مدیریت فرهنگی» ۱۳۹۰: شروع تحصیل در رشتهٔ «علوم ارتباطات اجتماعی» در مقطع کارشناسی ارشد ۱۳۹۳: فراغت از تحصیل در رشتهٔ «علوم ارتباطات اجتماعی»

  پیشینهٔ کاری

  ۱۳۸۰ – ۱۳۸۲: عضویت در گروه موسیقی تلفیقی «آدا» و اجرای کنسرت‌های متعدد در سالنهای معتبر تهران… ۱۳۸۲: سازماندهی و اجرای کنسرتهای ارگانی ۱۳۸۳: همکاری با نشریات تخصصی موسیقی به عنوان نویسنده سرویس هنری ۱۳۸۴ – ۱۳۸۶: همکاری با استودیوهای حرفه‌ای به عنوان صدابردار ۱۳۸۵ – تا کنون: آهنگسازی و تنظیم در زمینه موسیقی پاپ ۱۳۸۵ – تا کنون: همکاری با شرکت‌های فرهنگی هنری در زمینهٔ نشر آثار موسیقایی به عنوان مشاور و برنامه ریز هنری ۱۳۸۵: مشارکت در برگزاری کنسرتهای دانشجویی در زمینهٔ موسیقی کلاسیک و موسیقی اصیل ایرانی ۱۳۸۶: همکاری با موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند در برگزاری دوره‌های آموزش عالی آزاد "تکنولوژی صدا و موسیقی" ۱۳۸۶: عضویت در گروه کر فرهنگسرای هنر (ارسباران) به رهبری سرژیک میرزائیان و اجرای کنسرت‌های متعدد ۱۳۸۷: ارائه پایان‌نامه با عنوان "صدا – آکوستیک – استودیو" ۱۳۸۷: تاسیس استودیو "مهرآهنگ" و حضور در این استودیو به عنوان مدیرعامل، صدابردار و آهنگساز ۱۳۸۷ – تا کنون: تهیه، تولید، تکثیر و انتشار آلبوم‌های متعدد موسیقی و حضور در این آلبوم‌ها به عنوان مدیر هنری و مدیر تولید ۱۳۸۸ – ۱۳۹۰: تدریس دروس موسیقی الکترونیک، تکنولوژی موسیقی، کاربرد کامـپیوتر در موسیقی۱ و ۲، در "دانشگاه جامع علمی-کاربردی" و "کنسرواتوار تهران" ۱۳۸۸: تاسیس شرکت فرهنگی هنری "مهرآفرین آهنگ" و حضور در این شرکت به عنوان مدیرعامل و کارشناس هنری ۱۳۸۹: تهیه، تولید و ارائهٔ نماهنگ "فرشته پاک" در قالب پویانمایی (انیمیشن) ۱۳۸۹: ارائه پایان‌نامه در مقطع کارشناسی، با موضوع "بررسی میزان تاثیر گذاری موسیقی پاپ، برروند تحصیل دانش آموزان دبیرستانی" ۱۳۸۹: تهیه، تولید و ارائهٔ نماهنگ "خوشبختیت آرزومه" در قالب پویانمایی (انیمیشن) ۱۳۹۰: شرکت در فستیوال بین‌المللی Festival de la Cité Lausanne در کشور سوئیس به عنوان مدیرگروه و برنامه ریز هنری ۱۳۹۰: تهیه، تولید و ارائهٔ نماهنگ "وقتی دلت شکست" در قالب پویانمایی (انیمیشن) ۱۳۹۰: شرکت در فستیوال بین‌المللی La Bâtie – Festival de Genève در کشور سوئیس به عنوان مدیرگروه و برنامه ریز هنری ۱۳۹۰: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ "تو که نیستی" ۱۳۹۰: تهیه، تولید و ارائهٔ نماهنگ "جوون تر که بودم" ۱۳۹۱: انتشار مجموعه ترانه در قالب کتاب با نام "خوشبختیت آرزومه" ۱۳۹۱: شرکت در فستیوال بین‌المللی Paléo Festival de Nyon در کشور سوئیس به عنوان مدیرگروه و برنامه ریز هنری ۱۳۹۱: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ پاپ – ارکسترال "دیوونگی" ۱۳۹۱: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ "من انتخاب شدم" ۱۳۹۱: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ "رویایی" ۱۳۹۲: تهیه، تولید و ارائه نماهنگ "عشق عمیق" در قالب پویانمایی (انیمیش) ۱۳۹۲: ارائهٔ آهنگ "من راهی ام" ۱۳۹۲: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ "شبی خوش" در آستانهٔ آئین باستانی ایرانی (شب یلدا) ۱۳۹۲: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ "شهر بارونی" ۱۳۹۳: تهیه، تولید و ارائهٔ نمآهنگ "روزهای خوب" ۱۳۹۳: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ "باور" ۱۳۹۳: ارائه مقاله علمی – پژوهشی در " ۱۳۹۳: ارائه پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد، با موضوع "بررسی عوامل تأثیرگذار بر اشتراک گذاری موسیقی در شبکه‌های اجتماعی مجازی"

   

  تیک فیلم
 • تمامی فایل های سایت تیک فیلم در سرور های قدرتمند ایران میزبانی می شوند
 • جهت ارتقا کیفیت سایت و همچنین استفاده سایر کاربران، لطفا حتما نظرتان درباره فیلم را در بخش نظرات مطرح کنید
 • برای دانلود با سرعت بالا، قابلیت ایست و چندین امکانات دیگر، از نرم افزار IDM در ویندوز و ADM در موبایل استفاده کنید.
 • برای پخش نسخه x265 حتما از آخرین ورژن Pot Player (در ویندوز) و آخرین ورژن MX Player (در موبایل) استفاده کنید.
 • راهنمای کیفیت فیلم ها
 • درخواست فیلم و سریال
 • به این پست امتیاز دهید.
  بدون رای!

  ارسال نظر